Elokuvailta Kino Piispanristissä 15.3.2024 (jäsenistölle)

7.3.2024

Elokuvailta Kino Piispanristissä 

Järjestämme tilausnäytöksenä elokuvaillan Myrskyluodon Maijan tiimoilta Kino Piispanristissä perjantaina 15.3.2024 klo 17.00.

Ennen elokuvan alkua kunnallisjärjestö tarjoaa Presidentti-kahvit ja leivokset. Itse elokuva on omakustanteinen ja yksi lippu maksaa 14 euroa. Elokuvaan ovat tervetulleita kaikki jäsenemme ja voit ottaa mieluusti myös kaverin mukaan - lipun hinta on kaikille sama ja se maksetaan Kinon kassaan ennen elokuvan alkua. Saattajakortti tai EU:n vammaiskortti käy ja tapahtuma on esteetön.

Ilmoittautumiset viimeistään 8.3.2024 linkin kautta:

https://forms.gle/g6UG9wsUr2ghc32Y7

Huomioithan ilmoittautuessasi, että seurueessa tulisi olla jäsenemme.

Lämpimästi tervetuloa viihtymään!